Клінічні випадки

За допомогою технологиї вирівнювання зубів елайнерами можна ефективно вирішити низку стоматологічних проблем: від випадків середньої складності до складніших, включаючи серйозні аномалії прикусу, глибокий прикус або прогнатію. ь.

Випадок: 1

Випадок: 1

ПРОМІЖКИ МІЖ ЗУБАМИ

Проміжки між зубами можуть виникнути внаслідок аномального росту щелепної кістки. Дефект зубного ряду також може бути причиною зміщення навколишніх зубів через надмірний простір, що створює проміжки між зубами. Просторові проблеми та щілини між зубами можуть призвести до проблем із яснами (через недостатню захищеність зубів), утворення пародонтальних кишень, а також збільшити ризик виникнення пародонтозу.

Випадок: 2

Випадок: 2

ГЛИБОКИЙ ПРИКУС

Те, що зазвичай називають «глибоким прикусом», у стоматології називають «горизонтальним перекриттям». Такий вид прикусу з’являється, коли верхні зуби перекривають нижні. Зазвичай причиною є генетична спадковість, шкідливі звички або надмірний розвиток кістки. Це може призвести до проблем із яснами або подразнення, та (або) руйнації нижніх зубів, а також стати причиною болю в щелепі та захворювання суглоба.

Випадок: 3

Випадок: 3

МЕЗІАЛЬНИЙ ПРИКУС

Мезіальний прикус може виникнути, коли нижні зуби перекривають верхні. Зазвичай причиною є недорозвиненість верхньої щелепи, надмірний ріст нижньої щелепи або і те, і інше. Також причиною може бути відсутність верхніх зубів. Мезіальний прикус може перешкоджати нормальному функціонуванню передніх або великих кутніх зубів, що може призвести до їх руйнації. Мезіальний прикус також може бути причиною болю в щелепі та захворювання суглоба.

Випадок: 4

Випадок: 4

ВІДКРИТИЙ ПРИКУС

Часто відкритий прикус виникає, коли деякі зуби нездатні зімкнутись із зубами-антагоністами для належного змикання. Переважно причиною є генетично аномальна структура щелепи або надмірне смоктання великого пальця у дитинстві. Відкритий прикус може бути причиною слабкого або болісного жування та навіть порушення мовлення. Такий прикус також може привести до серйозніших проблем, як-от захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).

Випадок: 5

Випадок: 5

НАДМІРНА СКУПЧЕНІСТЬ

Скупченість зубів виникає, якщо в щелепі недостатньо місця для нормального розташування всіх зубів. Якщо знехтувати лікуванням, скупчені зуби з часом псуються і в результаті можуть сильно викривитись. Така скупченість може спричинити накопичення зубного нальоту та карієсу, а також збільшити ризик захворювання ясен.

Випадок: 6

Випадок: 6

ПЕРЕХРЕСНИЙ ПРИКУС

Перехресний прикус може виникнути, якщо викривлені нижня та верхня щелепи. При такому прикусі один або кілька верхніх зубів закушують нижні зуби ззовні. Такий прикус може бути як у передній, так і в бічній частині ротової порожнини, та може стати причиною руйнації зубів, захворювання ясен і втрати кісткової тканини.

Економте час - записуйтесь на прийом до лікаря онлайн