Invisalign проти брекетів

Може здатися, що застосування цих двох варіантів дасть однаковий кінцевий результат – гарну та впевнену усмішку. Однак питання полягає не лише в кінцевому результаті. Варто врахувати й інші важливі моменти.

  Відмінності

  Ціна брекетів і тривалість лікування може змінюватись залежно від того, якого ортодонта ви відвідаєте.

  Є три типи брекетів різної вартості: металеві, керамічні та лінгвальні. Звичайні металеві брекети найдешевші, але й найпомітніші. Керамічні брекети мають такий самий колір, як зуби, тому вони менш помітні. Однак зазвичай коштують вони дорожче, ніж звичайні. І, нарешті, лінгвальні брекети – це звичайні металеві брекети, які встановлюють зсередини. Лінгвальні брекети, безумовно, менш помітні, але найдорожчі.

  В нашому арсеналі достатньо індивідуальних рішень, щоб задовільнити вимоги кожного пацієнта.
  Ми пропонуємо 4 пакети лікування елайнерами різної вартості та тривалості лікування. Тож зможемо підібрати ефективне рішення саме для вас

  Відмінності

  Елайнери не лише вирівнюють зуби, але і допомагають у таких випадках, як глибокий, мезіальний, перехресний прикус і коли є треми чи діастеми. В основі цього способу лікування детальне цифрове планування та набір прозорих кап, непомітних настільки, що ніхто навіть не здогадається, що ви на шляху до ідеальної усмішки. На відміну від звичайних брекетів, індивідуальні елайнери можна знімати під час їжі, чищення зубів і користування зубною ниткою.

  Це величезна перевага, яка дозволяє вам добре доглядати за ротовою порожниною. Ще одна велика перевага – гладкість і зручність пластику, з якого виготовлено елайнери. Порівняно зі звичайними металевими брекетами, імовірність появи подразнення на щоках та яснах при використанні елайнерів Invisalign дуже низька.

  Ціна брекетів

  Лінгвальні брекети дорожчі за елайнери, а металеві та керамічні – дешевше. Але ціна вирівнювання зубів у Львові залежить не тільки від бренду і типу обраної системи, а й від складності ортодонтичної проблеми, тактики і тривалості лікування. Актуальну цінову пропозицію від Villa Louisa ви можете отримати після консультації лікаря, проведення діагностики та створення індивідуального плану вирівнювання зубів.  Важливі факти

  Invisalign проти брекетівБрекети
  • Майже невидимі
  • Зручні і знімні
  • Чищення та користування ниткою без проблем
  ЦІНАВартість
  • Традиційні металеві брекети
  Від 400 євро на одну щелепу
  • Керамічні брекети
  Від 800 євро на одну щелепу
  • Invisalign
  Від 1290 євро на одну щелепу
  • Лінгвальні брекети
  Від 1500 євро на одну щелепу

  Звісно ваш ортодонт допоможе визначити, який план лікування підійде вам найкраще. Однак також варто розуміти принцип дії кожного варіанту лікування.

  Більше інформації на індивідуальній консультації з лікарем ортодонтом у Львові та Києві