(Укр) Елайнери ClearCorrect

(Укр) Непомітне вирівнювання зубів

(Укр) Технологія, визнана у світі

(Укр) Відтепер Villa Louisa розширює можливості комфортного вирівнювання зубів новим всесвітньо відомим брендом ClearCorrect, створеним у США. Компанія-виробник є визнаним лідером на ринку ортодонтії понад 15 років. Переваги бренду – в оптимальному співвідношенні доступної ціни та високої якості. Завдяки елайнерам ClearCorrect більше мільйону пацієнтів у світі отримали нові посмішки. Відтепер методика доступна для вирівнювання зубів у Львові від Villa Louisa.

(Укр) Матеріал елайнерів – гнучкий поліуретан товщиною всього 0,3 мм, вироблений за надсучасними технологіями і тестований на стійкість до утворення тріщин. Прозорі капи для зубів ClearCorrect комфортні та майже непомітні на зубах, не накладають обмежень на повсякденні дії, легко знімаються, не потребують складного догляду. Щільне прилягання та надійна фіксація забезпечують максимальну ефективність та подвоєну швидкість лікування порівняно із традиційними брекетами.

ClearCorrect
ClearCorrect
ClearCorrect
Aligners

  (Укр) Процес лікування

  (Укр) Індивідуальні рішення для кожного пацієнта

  (Укр) Система ClearCorrect створена для вирівнювання зубів без брекетів і вирішення ортодонтичних проблем будь-якої складності – аномалій прикусу, діастем, скупченості чи зміщення зубів тощо. Елайнери виготовляються індивідуально під кожного пацієнта з урахуванням особливостей його прикусу. Результат вирівнювання ви побачите ще на етапі підготовки, коли лікар проводить 3D моделювання та опрацьовує різні варіанти оновленої посмішки.

  (Укр) Для високоточного розрахунку елайнерів використовується спеціальне програмне забезпечення. Система дозволяє відстежувати рух кожного зубу на всіх етапах лікування та за потребою вносити необхідні зміни для найкращого результату. Обираючи ClearCorrect, ви отримаєте незмінну якість вирівнювання та бездоганну посмішку від професійної команди Villa Louisa.

  Success Stories of Patients

  5 Million Invisalign smiles around the globe

  Invisalign’s numbers speak for themselves. Since 1999 (U.S. launch) Invisalign has boosted the self-esteem and confidence of more than 5 million people around the world by giving them the smile they have always dreamt of.

  We at Villa Louisa clinic aim to add success stories of patients to the existing ones by giving the result you want. Be a part of this journey and start your Invisalign treatment today.