Fläsh відбілювання зубів

Білосніжна усмішка лише за одну годину

Чому слід відбілювати зуби?

Посміхайтеся сміливо та впевнено, демонструючи білі зуби. Сяюча усмішка додасть вам здоров'я та привабливості, підвищить самооцінку та відкриє нові можливості в особистому та професійному житті.

У всьому світі все більше людей обирають білосніжну усмішку. При цьому важливо зберегти баланс між білизною зубів та здоров'ям та природним виглядом. Досягти таких вражаючих результатів можливо лише за допомогою професійних технологій відбілювання

Fläsh відбілювання зубів
Fläsh
Fläsh
відбілювання зубів
Здоров’я натуральність привабливість

Численні дослідження підтверджують: технологія Fläsh абсолютно безпечною для зубів та ясен. В основі перевірений десятиріччями метод: ефект відбілювання досягається за рахунок впливу перекису водню, активованого за допомогою світла. Науково доведено - Fläsh не руйнує емаль та при правильному догляді забезпечує довготривалий результат. Насолоджуйтесь перевагами приголомшливої ​​усмішки кожного дня!

Fläsh відбілювання зубів
Fläsh
Fläsh
відбілювання зубів
Бажаєте отримати сяючи усмішку?
Це дуже просто!

Досить мріяти – отримайте ідеальну білизну ваших зубів лишее за один візит. Перед початком процедури ми оглядаємо зуби, щоб переконатися у відсутності карієсу та інших стоматологічних проблем. Обов’язково проводимо професійну чистку, адже на зубах не повинно бути нальоту. Далі наносимо на зуби та ясна кілька шарів спеціального гелю. Відбілюючий компонент активується світлом – такий вплив є щадним для емалі.

Fläsh відбілювання зубів
Fläsh
Fläsh
відбілювання зубів
Поєднуйте вирівнювання зубів та відбілювання зубів

Відбілювання у Villa Louisa - це підхід та технологія максимально дбайливого так комфортного догляду за зубами. Поєднати вирівнюванням зубів елайнерами та відбілюваня Fläsh можна на будь-якому етапі ортодонтичного лікування. Ми гарантуємо максимально природній, натуральний та естетично привабливий результат, яким ви будете задоволенні.

Fläsh відбілювання зубів
Fläsh
Fläsh
відбілювання зубів

  Спеціальні пропозиції для ще більшої
  естетики ваших усмішок з відбілюванням Fläsh

  Ми дбаємо не тільки про красу, але й здоров’я ваших усмішок, тож підготували спеціальні пропозиції з відбілювання та догляду. Обирайте зручний формат та сяйте щодня!

  Пакет “Ідеальна усмішка”

  Професійна гігієна + відбілювання в клініці Fläsh. Всього 2 візити - 8400 грн

  Пакет “Ідеальна усмішка на 1 рік”

  Дві професійна гігієни та набір професійних зубних щіток TEPE для здоров’я зубів та ясен протягом року, відбілювання в клініці Fläsh для бездоганної білизни вашої усмішки, набір для домашнього відбілювання на три рази, для підтримки результату відбілювання. Всього 3 візити в клініку протягом року - 11900 грн

  До / Після

   До
   Після
   До
   Після

   Економте час - записуйтесь на прийом до лікаря онлайн