Villa Louisa у Львові та Києві

Наша клініка

Фокусуємось на ваших потребах

Ми займаємось індивідуальним лікуванням пацієнтів із різними видами зміщення зубів за допомогою елайнерів та брекетів. Оскільки кожний окремий випадок є унікальним, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкраще лікування, яке подарує вам здорову та впевнену усмішку.

Завдяки передовій програмі 3D-моделювання ви зможете стежити за напрямком руху зубів під час вирівнювання, що дозволить побачити кінцевий результат ще до початку лікування.

Чому Villa Louisa?

Villa Louisa - це платиновий партнер Invisalign в Україні та сертифікований провайдер ClearCorrect. 8 років та понад 500 успішних кейсів лікування пацієнтів елайнерами дозволяють добиватись безкомпромісних результатів навіть із складними кейсами. Наша місія полягає в тому, щоб надати впевненість вашій усмішці, через якісне та комфортне лікування за допомогою сучанийх технологій.

Не погоджуйтесь на будь-які лікування - обирайте найкраще для себе та отримуйте бажаний результат. Мільйони людей у світі обирають елайнери. Ми були першими, хто привіз цю технологію в Україну та залишаємось найкращими, щороку примножуючи цей досвід.

Мільйонів пацієнтів

Запущені в США

Років досвіду

Хто ми

Команда Villa Louisa зосереджує увагу на потребах пацієнта, повноті інформації та розумінні кожного етапу лікування та процесу в цілому. Злагоджені дії лікаря та пацієнта, довіра розуміння забезпечують результат - природньо прекрасну та здорову усмішку вашої мрії. результаті - натуральній здоровій, красивій усмішці.

Наші спеціалісти

Запишіться на консультацію з одним із наших експертів та розпочніть свою подорож до прекрасної усмішки, про яку ви мріяли

Готові записатись на консультацію ортодонта?