Питання / відповіді

Незалежно від того, чи ви розглядаєте лікування елайнерами Invisalign або вже в процесі лікування, важливо розуміти, як працює Invisalign. Ми в клініці Villa Louisa раді відповісти на всі ваші запитання. Ви можете зателефонувати нам, щоб отримати інформацію, яка відповідає вашим потребам

Про Invisalign

Процес лікування

Вартість

ЩО ТАКЕ INVISALIGN І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

У процесі лікування ви отримаєте набір елайнерів. Кожен елайнер поступово змінюватиме положення зубів. Планування цього процесу завчасно складає лікар спеціально для вашого випадку. Після встановлення елайнерів поступово змінюється розташування зубів, їх кут нахилу та ін. Приблизно через тиждень ви почнете користуватися наступною парою елайнерів і процес вирівнювання продовжиться.

ЯКІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ INVISALIGN?

Елайнери Invisalign практично непомітні. Можливо, ніхто навіть не помітить, що ви носите їх, завдяки чому Invisalign не стануть на заваді вашому стилю життя. Елайнери Invisalign можна знімати. Для своєчасного досягнення найкращого результату слід носити елайнери від 20 до 22 годин на добу. Тим не менш, на відміну від брекетів, ви можете знімати елайнери під час споживання їжі та напоїв у процесі лікування. Також ви можете знімати елайнери під час чищення зубів і використання зубної нитки для підтримки свіжого подиху та гігієни ротової порожнини. Конструкція не містить металевих брекетів та дуг, які викликають подразнення в ротовій порожнині, що є перевагою порівняно зі звичайними брекетами. Крім цього, ви проводитимете менше часу в стоматологічному кріслі, оскільки не потрібно нічого коригувати. Invisalign дозволяє побачити віртуальний результат та план лікування ще до його початку. Тобто ви зможете побачити, як ви будуте виглядати після завершення лікування. Замість того, щоб уявляти, у вас буде можливість побачити результат на власні очі.

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ЛІКУВАННЯ?

Тривалість лікування визначається лікарем і залежить від складності вашого випадку. Тим не менш, у середньому лікування дорослої людини триває приблизно 12 місяців. Тривалість лікування пацієнта в підлітковому віці може змінюватись. Потрібна консультація лікаря.

ЯКИМ ЧИНОМ INVISALIGN ПЕРЕМІЩУЄ ЗУБИ?

Завдяки використанню запатентованої термопластичної конструкції елайнери Invisalign переміщують зуби шляхом правильного застосування контрольованої сили. Головною відмінністю є те, що Invisalign контролює не тільки силу, але й тривалість її застосування. У процесі кожного етапу переміщатися можуть лише певні зуби. Ці переміщення визначає лікар під час складання унікального плану лікування елайнерами Invisalign.

НАВІЩО ЗМІНЮВАТИ ЕЛАЙНЕР ЩОТИЖНЯ?

Таким чином ви переходите на наступний етап лікування. Щоб стежити за прогресом, потрібно проходити періодичні огляди в лікаря (зазвичай кожні шість тижнів). Для своєчасного досягнення найкращого результату слід носити елайнери від 20 до 22 годин на добу під час усього лікування. На кожному етапі у вас буде можливість побачити, наскільки ви наблизилися до усмішки, про яку ви завжди мріяли.

ЯК ЧАСТО СЛІД НОСИТИ ЕЛАЙНЕРИ?

Ми вважаємо, що елайнери є найбільш ефективними, якщо носити їх від 20 до 22 годин на добу. Знімайте елайнери тільки під час споживання їжі, чищення зубів і використання зубної нитки.

ЯК ЧАСТО СЛІД ВІДВІДУВАТИ ЛІКАРЯ INVISALIGN?

Лікар призначить регулярні візити, зазвичай, раз на 4–6 тижнів. Під час цих візитів лікар перевіряє, чи ваше лікування йде за планом.

ЯКА ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ INVISALIGN?

Вартість лікування Invisalign залежить від того, який пакет лікування ви оберете.
Flex (гнучкий) чи Unlimited (необмежений)
Ми пропонуємо зручні можливості оплати. Щоб дізнатися вартість лікування саме для вас, запишіться на консультацію.

З ЧОГО ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ INVISALIGN?

Це просто – запишіться на консультацію до одного з наших лікарів у клініці Villa Louisa