Елайнери ClearCorrect

Непомітне вирівнювання зубів

Технологія, визнана у світі

Відтепер Villa Louisa розширює можливості комфортного вирівнювання зубів новим всесвітньо відомим брендом ClearCorrect, створеним у США. Компанія-виробник є визнаним лідером на ринку ортодонтії понад 15 років. Переваги бренду – в оптимальному співвідношенні доступної ціни та високої якості. Завдяки елайнерам ClearCorrect більше мільйону пацієнтів у світі отримали нові посмішки. Відтепер методика доступна для вирівнювання зубів у Львові від Villa Louisa.

Матеріал елайнерів – гнучкий поліуретан товщиною всього 0,3 мм, вироблений за надсучасними технологіями і тестований на стійкість до утворення тріщин. Прозорі капи для зубів ClearCorrect комфортні та майже непомітні на зубах, не накладають обмежень на повсякденні дії, легко знімаються, не потребують складного догляду. Щільне прилягання та надійна фіксація забезпечують максимальну ефективність та подвоєну швидкість лікування порівняно із традиційними брекетами.

ClearCorrect
ClearCorrect
ClearCorrect
Елайнери

  Процес лікування

  Індивідуальні рішення для кожного пацієнта

  Система ClearCorrect створена для вирівнювання зубів без брекетів і вирішення ортодонтичних проблем будь-якої складності – аномалій прикусу, діастем, скупченості чи зміщення зубів тощо. Елайнери виготовляються індивідуально під кожного пацієнта з урахуванням особливостей його прикусу. Результат вирівнювання ви побачите ще на етапі підготовки, коли лікар проводить 3D моделювання та опрацьовує різні варіанти оновленої посмішки.

  Для високоточного розрахунку елайнерів використовується спеціальне програмне забезпечення. Система дозволяє відстежувати рух кожного зубу на всіх етапах лікування та за потребою вносити необхідні зміни для найкращого результату. Обираючи ClearCorrect, ви отримаєте незмінну якість вирівнювання та бездоганну посмішку від професійної команди Villa Louisa.

  Відгуки

  5 мільйонів щасливих посмішок Invisalign по всьому світу

  Цифри Invisalign говорять самі за себе. З 1999 р. (Запуск бренду у США) Компанія Invisalign підсилила почуття власної гідності та впевненості більше 5 мільйонам людей в усьому світі, надаючи їм усмішку, про яку вони завжди мріяли.

  Ми в клініці Villa Louisa прагнемо поповнювати список історій успіху пацієнтів, допомагаючи досягти бажаного результату. Зробіть крок назустріч мрії і почніть лікування елайнерами Invisalign сьогодні.