Зубні імплантати

Зубні імплантанти.
Відновіть свою усмішку назавжди!

Дозвольте нам допомогти вам показати свою усмішку всьому світу

 • Менше болю, менше кровотечі, жодних швів
 • Міцніші та краще зафіксовані зуби
 • Комфортне та природне функціонування

  Страждаєте від втрати зубів?

  Турбує карієс або ураження зубів? Потребуєте коригувальної стоматологічної операції після втрати зуба? Упродовж кількох десятиліть люди з пародонтозом і дефектом зубного ряду мали лише два варіанти лікування: зубне протезування та встановлення мостоподібних конструкцій.

  Однак науково-технічний прогрес у галузі стоматології розширив діапазон доступних послуг, включаючи популярне лікування зубними імплантатами. Зубні імплантати – це титанові гвинти, які використовуються для заміни коренів зубів і забезпечують міцну основу для знімних або постійних зубів.

  Популярні запитання про імплантанти

  Кому можна встановлювати імплантати?

  Для встановлення зубних імплантатів потрібні здорові ясна та міцна кістка. Подальший догляд вимагає суворого дотримання гігієни ротової порожнини. Це основні аспекти для приживлення високоякісних зубних імплантатів та їхньої ефективної служби.

  ЯКИЙ ПОКАЗНИК УСПІШНОСТІ ЗУБНИХ ІМПЛАНТАТІВ?

  У клініці Villa Louisa високий показник успішності за умови суворого дотримання правил догляду за імплантатами в період післяпроцедурного лікування.

  Які переваги зубних імплантатів?

   
  Легше їсти

  Зісковзування протезів може ускладнювати процес пережовування. Зубні імплантати працюють як ваші зуби, дозволяючи вам споживати улюблені продукти з упевненістю і без болю.

  Покращення зовнішнього вигляду

  Зубні імплантати виглядають як справжні зуби, що дозволяє пацієнтам знову здобути впевненість в абсолютно новій усмішці.

  ПІДВИЩЕНИЙ КОМФОРТ

  Зубні імплантати стануть частиною ваших справжніх зубів, тому дискомфорт, пов’язаний зі знімними протезами виключено.

  ЗРУЧНІСТЬ

  Зубні імплантати не можна зняти, що виключає їх похитування або випадання під час споживання їжі. Смакуйте улюбленими стравами, посміхайтеся, розмовляйте та усміхайтесь без турбот!

  У клініці Villa Louisa вам також можуть без проблем видалити 8 зуби (мудрості) або провести інші хірургічні маніпуляції. Під час складного дисбалансу лицевого скелету на допомогу приходять ортогнатичні хірурги. Ортогнатична хірургія використовується у випадках скелетного дисбалансу між верхньою та нижньою щелепами внаслідок збільшення або зменшення росту нижньої або верхньої щелепи.

  Для довготермінових операцій у нашій команді є анестезіолог, який забезпечує психологічний комфорт пацієнта під час втручання.

  Економте час - записуйтесь на прийом до лікаря онлайн