Наша клініка

Наша клініка

Фокусуємось на ваших потребах

Ми займаємось індивідуальним лікуванням пацієнтів із різними видами зміщення зубів за допомогою елайнерів Invisalign. Оскільки кожний окремий випадок є унікальним, ми гарантуємо, що ви отримаєте найкраще лікування, яке подарує вам здорову та впевнену усмішку.

Завдяки передовій програмі 3D-моделювання ви зможете стежити за напрямком руху зубів під час вирівнювання, що дозволить побачити кінцевий результат ще до початку лікування.

Чому Villa Louisa?

Клініка Villa Louisa - це золотий постачальник елайнерів Invisalign в Україні. З нашими досвідченими лікарями ми запевняємо вам якнайкращий результат. Наша місія полягає в тому, щоб дати вам упевненість у посмішці, забезпечивши якісне лікування за допомогою кращих технологій.

Не погоджуйтесь на будь-які елайнери - вимагайте найкращий продукт та найкращі результати. З глобальним успіхом більше 5 мільйонів пацієнтів прозорі капи Invisalign (запущені у США у 1999 році) виступають як провідний вибір методу вирівнювання зубів та виправлення прикусу для підлітків та дорослих.

Мільйонів пацієнтів

Запущені в США

Років досвіду

Хто ми

У клініці Villa Louisa наша увага зосереджена на пацієнтові і ми гарантуємо узгоджений план лікування, щоб ви могли повністю бути впевненими в результаті - натуральній здоровій, красивій усмішці.

Наші спеціалісти

Запишіться на консультацію з одним із наших експертів та розпочніть свою подорож до прекрасної усмішки, про яку ви мріяли

Економте час - записуйтесь на прийом до лікаря онлайн