Що таке Invisalign

Прозора альтернатива брекетам

Час вирівняти зуби

Invisalign — це сучасний підхід до вирівнювання зубів та виправлення прикусу за допомогою набору індивідуальних елайнерів, створеного виключно для вас. Ці вирівнювальні капи виготовлено з гладкого, зручного та практично непомітного полімерного матеріалу медичного призначення, який щільно прилягає до зубів.

Пацієнти можуть легко одягати та знімати елайнери залежно від ситуації, події або діяльності. Invisalign дозволяє як сучасній молоді, так і дорослим людям, відчути безумовну універсальність і зручність, та досягнути бажаних результатів.

Що Таке Елайнери Invisalign
Invisalign
Invisalign
Елайнери

  Процес лікування

  Гнучкі, індивідуальні плани лікування

  Перш ніж почати лікування за допомогою елайнерів Invisalign, наші фахівці розроблять план лікування з урахуванням ваших індивідуальних вимог. Спеціальне програмне забезпечення, розроблене ексклюзивно для Invisalign, дасть змогу простежити напрям руху зубів на кожному етапі вирівнювання, що дозволить побачити кінцевий результат до початку лікування. За допомогою Invisalign було успішно вилікувано різні випадки викривлених зубів: скупченість, проміжки між зубами, відкритий прикус, глибокий прикус тощо. Показник ефективності Invisalign свідчить про те, що ця технологія здатна позбавити більшості стоматологічних проблем без потреби в комплексних процедурах.

  Відгуки

  5 мільйонів щасливих посмішок Invisalign по всьому світу

  Цифри Invisalign говорять самі за себе. З 1999 р. (Запуск бренду у США) Компанія Invisalign підсилила почуття власної гідності та впевненості більше 5 мільйонам людей в усьому світі, надаючи їм усмішку, про яку вони завжди мріяли.

  Ми в клініці Villa Louisa прагнемо поповнювати список історій успіху пацієнтів, допомагаючи досягти бажаного результату. Зробіть крок назустріч мрії і почніть лікування елайнерами Invisalign сьогодні.

  Економте час - записуйтесь на прийом до лікаря онлайн